Kartu siekti tikslų –
lengviau!
Kartu siekti tikslų –
lengviau!

Ar gali personalizacija skatinti pokyčius?

PRODUKTAS | UŽSAKYTI PAVYZDĮ

– Sveiki! Malonu, pagaliau, matyti Jus „Aurikoje“! – džiūgauju.
– Labas.
– Kaip kelionė? Su persėdimu Varšuvoje buvo skrydis? Laukimas tikriausiai prailgo?
– Ačiū, viskas gerai.
– Puodelį kavos? Arbatos? Gal sulčių ar vandens?
– Puodelį kapučino, prašau. – Panašu, kad „small talk“ šįkart nebus.
– Bus padaryta. Prašau su manimi. – Tylėdama pasuku konferencijų salės link. Pakilę laiptais, įsikuriam „akvariume“- kai kurie lankytojai taip vadina konferencijų salę. Iš paskos atkeliauja kapučino.
– Taigi, „Aurika“ veiklą vysto jau 28 metus. Pradėjome nuo….
– Skaičiau. Panašiai prieš tiek metų pradėjau dirbti pirkimuose.
– Įspūdinga! Todėl, sutiksite, kaip svarbu, kad tiekėjas būtų…
– Gal pereikim prie kainodaros ir tiekimo sąlygų?
– Eeeeeemmmmm…- pala, pala. O kur komanda, vertybės, patirtis??? Jaučiu, kaip mano entuziazmas garuoja kartu su kapučino. Griebiu nuo stalo butelį vandens – poros gurkšnių užteks persigrupuoti.
– Koks čia vanduo? Skirtingas visuose buteliukuose?
– Vanduo tas pats, tik buteliukai skiriasi.
– Mmmmm… O kiek skirtingų vandens butelių yra? – RIMTAI??? Nuo kainų prie vandens?
– Visi skirtingi. Pristatinėjome skaitmeninę kintamų duomenų spaudą, mozaikinį dizainą. Trumpiau – personalizaciją. Teko girdėti?
– Taip, taip, girdėjau. Gaila, faktiškai susidurt neteko. Ar ne „Coca-Cola“ darė?
– Darė. Su kampanija  Share a Coke“ pavyko išauginti pardavimus po nuolatinių kritimų pastaruosius 10 metų. „Ferrero“ taip pat savo 7 mln. personalizuotų “Nutellų” Italijoje pardavė per mėnesį. Jūsų kavytė vėsta.
– O tai čia gal vaikams labiausiai skirta?
– Mmmmmmmm… Nepasakyčiau. Bud Lite“ su personalizacija pritraukė jaunimą nes ankstesni mėgėjai subrendo ir perėjo prie brandesnių gėrimų. „Smirnoff“ ir keletas kitų mirgėjo žiniasklaidoje su savo personalizuotais produktais. Visai ne vaikiški prekiniai ženklai, ką? Norėjom ir mes pasitikrinti, kaip veikia.
– Kaip? Prekiaujat vandeniu?
– Neeeeeeeeeee. O gal reiktų? Siūlė mums, – šypteliu, atsiminus ankstesnių svečių patarimus pardavinėt „Aurikos“ VANDENĮ. – Ir HP tyrimai rodo, kad apie 70% pirkėjų yra linkę už personalizuotus gaminius mokėti brangiau ir 10% ir daugiau.
– Tai žiūrėkit, turit naują verslo planą greta etikečių ir pakuočių gamybos – juokiasi. JUOKIASI ?!
– Oi, užtenka mums spaudos, tik spėk sekti naujienas. BET! Svečiams atsigaivinti sunaudojam dvigubai daugiau vandens nei anksčiau.
– Daugiau geria?
– Nebūtinai. Kažkam smalsu paragaut iš skirtingų buteliukų. Kažkas nori labiausiai patikusį pasiimti su savimi. Kažkas nori ir draugui ar kolegai prigriebt, nes gražu. Visokių situacijų būna.
– Kaip įdomu.. Jei ne paslaptis, kas gamina tokį vandenį?
– Niekas negamina. Turiu minty, vandenį tai gamina. Etiketės – mūsų pačių. Užsakomoji gamyba.
– Bet dizainą tai vistiek užsakinėjot? Kas kūrė dizainą, piešinius tuos visus?
– Mes patys. Piešiniai – spaudos dažų atliekų nuotraukos.
– ?????????????????
– Marius mūsų, baigęs spausdinti vienas etiketes, ruošdamasis spausdinti kitas, fotografavo spaudos dažų voneles. Kol neperduotos utilizacijai.
– Čia Jūs rimtai?
– Viskas gerai. Buvo ir aurikiečių, kurie pirštą prie smilkinio kėlė. Kaip kitaip reaguot, kai žmogus susikaupęs fotografuoja atliekas ir jomis grožisi?
– Ir…??
– Prie Mariaus prisidėjo Justas. Sako – kursim iš atliekų. Kai jiedu, pirmiausiai, pagamino keletą drobių, pirštų prie smilkinių gerokai sumažėjo. O kai Vytautė sukūrė etiketes vandeniui, kurios A‘Design Award sidabrą laimėjo, oficialiai tapom kūrėjais – atvirauju, žvilgsniu parodydama vėstantį kapučino.
– Aha, vis galvojau, ką man primena dizainas? Tiksliai, drobės! Tapyba! O kur tos drobės?
– Jei į kairę pažvelgsite, kabo viena. Dar viena – pirmame aukšte. Visos kitos iškeliavo puošti kolegų interjerų. Už drobes jie aukojo pinigus paramos fondui. Tiesą sakant, toliau projektą didesne apimti vystys pats fondas. Lėšos už paveikslus keliaus paramai vėžiu sergantiems vaikams.
– Tai jūs dėl socialinės iniciatyvos darėt šitą projektą?
– Ne visai. Idėja buvo atliekas paversti kūrybiškais sprendimais. Taip gavosi ir menas, ir reprezentacinė priemonė, ir technologijos pristatymas, ir socialinė iniciatyva. Jei pasakosiu detaliai – galim užtrukti iki ryto.
– Taip, taip, Jūs teisi, nukrypau. Grįžtam prie darbotvarkės. Galėčiau gauti pavyzdžių? Mūsų kūrybinei komandai.
– Žinoma. Gal dar kavos? Šita atvėso visai.
– Aaaaa.. Ačiū, nereikia. Išgersiu vandens.

Pack&Play arba kodėl papildyta realybė veikia

PRODUKTAS l UŽSAKYTI PAVYZDĮ l ŽIŪRĖTI VIDEO

Atkreipti vartotojų dėmesį  – tokia yra pagrindinė papildytos realybės ( ang. Augmented reality) naudojimo pakuotėse priežastis. 
Įsivaizduokite, kad vienoje iš prekių kategorijų Jūs renkatės produktą. Tarp jų – gaminys su unikalia istorija, kuri atspausdinta ant etiketės. Kokia tikimybė, kad skirsite pastangų jai perskaityti ir gaminio išskirtinumui įvertinti? O dabar įsivaizduokite, kad produkto etiketė prabyla. Tiesiogine šio žodžio prasme. Prabyla pasidalindama su Jumis istorija, kurios niekur kitur neišgirsite. Pasidalina net ne viena, o visomis19 istorijų! Kaip tai padarė „19 Crimes“ ir tapo pirmaujančiu prekės ženklu TWE asortimente, metiniams pardavimams išaugus 60%. 

Panašūs sėkmės atvejai įtikina, jog skaitmenizuota pakuotė gali pasitarnauti produktų rinkodarai. Todėl praėjusiais metais skyrėme pastangų papildytos realybės pakuotės vystymui, o demonstracinį projektą pristatėme parodoje Scanpack ( žiūrėkite video žemiau ). „Tai – geriausia, ką mačiau parodoje“ – girdėjome iš lankytojų.  Facebook paskyroje taip pat paklausėme, kaip mūsų lankytojai vertina šį sprendimą:
• 11% papildytos realybės pristatymą peržiūrėjusių lankytojų pripažino nežinantys, kas tai yra.
• 33% lankytojų pareiškė, kad jau yra išbandę papildytą realybę ir jiems patiko.
• 56% pristatymo žiūrovų išreiškė norą išbandyti papildytą realybę. 

Tokį pakuotės ar etiketės su papildyta realybe patrauklumą vartotojams sąlygoja galimybės:
Gauti malonumą: žaisti, dalyvauti loterijose, išeiti į virtualią realybę, klausytis istorijų ir t.t.
Rasti problemų sprendimus: interaktyviai susipažinti su gaminio ypatumais, sulaukti vartojimo patarimų, dalyvauti lojalumo programose ir pan. 
Dalintis emocine patirtimi: kurti bendruomenes, įspūdžius perkelti į socialines medijas, dalyvauti prekės ženklo kūrime, suteikti grįžtamąjį ryšį ir pan.

Visa tai – čia ir dabar, naudojantis išmaniais mobiliais įrenginiais, be kurių tūkstantmečio kartos kasdienybė sunkiai įsivaizduojama. Skaičiuojama, kad būtent jie iki 2025m. sudarys apie 50% Europos perkamosios galios.  Dėl šių priežasčių pakuotės skaitmenizacija įgauna pagreitį, sukurdama sąlygas verslams siekti savų tikslų:
Didinti pardavimus: naujus, pakartotinius ar kryžminius.
Didinti prekės ženklo žinomumą: auginti svetainės lankytojų srautą, populiarumą socialinėse medijose.
Kaupti marketinginę informaciją: stebėti vartotojų elgseną, įsitraukimą, geografinį judėjimą.

Norite sužinoti daugiau apie pakuotę su papildyta realybe? O gal jau turite idėją, kuriai įgyvendinti trūko būtent šio sprendimo? Pasikalbėkim >

Personalizacija: įtraukimas per asmeniškumą

PRODUKTAS l UŽSAKYTI PAVYZDĮ

Tikslas
Projektu buvo siekiama sukurti reprezentacinį UAB „Aurika“ vandenį, kuris pristatytų bendrovės veiklą ir tikslus. Vieni svarbiausių įmonės tikslų yra skatinti kūrybiškumą bei vystyti technologinius sprendimus unikaliems dizaino sumanymams realizuoti.
Sprendimas
Kūrybiškumas pasireiškė mažiausiai tikėtinoje vietoje – etikečių gamyboje. Spaudos dažų atliekų vonelės pasirodė turinčios meninę vertę ir buvo įamžintos fotografijose. Nuotraukos inspiravo pagrindinę etikečių grafinio dizaino idėją – potėpio imitaciją. Pasyvių spalvų nuotraukos pasirinktos kurti negazuoto vandens etikečių dizainą. Aktyvių spalvų nuotraukos pasirinktos kurti gazuoto vandens etikečių serijai. Siekiant personalizuoti kiekvieną butelį, buvo panaudota kintamų duomenų spauda – algoritminis dizainas. Jis leidžia automatizuotai kurti neribotą kiekį unikalių dizainų tiražo spausdinimo metu. Dizaino bei žaliavų pasirinkimą taip pat įtakojo tvarios aplinkos principai – panaudota dvigubai mažiau perdirbamų žaliavų.
Rezultatas
2 produktai: personalizuotas negazuotas ir gazuotas vanduo. Algoritmas automatiškai sugeneravo unikalius grafinius elementus iš spaudos dažų atliekų nuotraukų. Siekiant didesnio vartotojų įsitraukimo, vizualinis įspūdis stiprinamas pojūčiu – ant paviršiaus sukurtas apčiuopiamas „vandens“ efektas. Etiketės spausdintos 21 kalba – kad vandenį savo kalba rastų kiekvienas svečias.
Technologijos
Skaitmeninė kintamų duomenų spauda (mozaikinis dizainas), daugiasluoksnis spausdinimas, siekiant grafinio vaizdo neperšviečiamumo ant skaidrios medžiagos, apčiuopiamas „vandens“ efektas bei šilkografinės spaudos efektas informaciniam tekstui.
Tvarumas
Buteliui ženklinti panaudota 1 etiketė vietoj tradiciškai naudojamų 2 etikečių. Etiketės gamybai pasirinkta žaliava su nuplaunamaiss klijais, skirta ženklinti grąžinamą tarą. Produktas dalyvauja depozito sistemoje.
Skaityti visą istoriją>>

Pakuotė emocinėje rinkodaroje

PRODUKTAS l UŽSAKYTI PAVYZDĮ l ŽIŪRĖTI VIDEO

„Dabar didieji prekiniai ženklai turi investuoti į pasakojimus ir emocinę rinkodarą, nes žmogaus smegenyse – ypač sprendimų priėmimo procese – emocinė būsena laimi prieš objektyvias priežastis.“ – teigė Andy Maslen, knygos „Persuasive Copywriting: Using Psychology to Engage, Influence and Sell“ autorius.
Ši tiesa aktuali ir didiesiems, ir mažiesiems prekiniams ženklams. Todėl pagalvokime, kokias emocijas galėtume suteikti vartotojams, kurdami produktų pakuotes? Kokias istorijas galėtume papasakoti pakuotėse? O su pakuote, kurią vartotojas kuria pats, galėtume pakviesti jį tapti istorijos dalimi – tapti kūrėju. Technologijos: Išplėstinės gamos fleksografinė spauda, popieriaus imitacijos paviršius- tinka užrašams, spalvinimui vaško kreidelėmis

Pagrindinės maisto ir gėrimų tendencijos 2017

ĮDOMU l ŽIŪRĖTI VIDEO

Didžiausios sektorių parodos yra puiki vieta ieškoti atsakymų, kokių gaminių laukia rinka bei kokias žinias vartotojams turės transliuoti jų įpakavimai. Euromonitor International ekspertai lankėsi Maisto ir gėrimų parodoje Jungtinėje Karalystėje ir atskleidžia pagrindines rinkos kryptis bei inovacijas:
Natūraliai maistingi produktai: vis didesnio dėmesio sulaukia 100% natūralūs ingredientai, be dirbtinių dažiklių ir konservantų. Maisto apdorojimui taikomi metodai, leidžiantys išsaugoti daugiau maistingųjų savybių, pvz. produktus skrudinimui keičia produktai kepimui, populiarėja džiovinimas oru.
Gaiviųjų gėrimų inovacijos – švaraus vandens, papildyto natūraliais ingredientais, rinkai nebepakanka. Pristatomi kokosų, bambuko, beržo, klevo, kaktuso ar alijošiaus bei kiti vandenys. 
​Dėmesys maisto produktų kilmei, ang. vadinama back-to-the-land: maisto produktų gamyba pagal tradicinius receptus, išlaikytas šviežumas, tiekimas iš ūkio ant stalo. Į rinką produktus lydi jų istorijos. 
Vartojimo patirties kūrimas: vartotojai skatinami ne vien tik maitintis rūpestingai, bet ir eksprerimentuoti skoniais. Taip kuriama kitokia vartojimo patirtis.

Staigmena etiketėje

PRODUKTAS l UŽSAKYTI PAVYZDĮ

11% vartotojų patvirtino, kad jų mėgiami prekių ženklai pateikia jiems staigmenų/nemokamų dovanų. Sulaukti siurprizų norėtų net 47% apklaustųjų, teigiama DMA ataskaitoje „Talking the consumer’s language: retail“.
(Šaltinis: www.dma.org.uk )
Atotrūkis tarp vartotojų lūkesčio prekės ženklo išskirtinumui bei faktinio prekių ženklų elgesio yra bene didžiausias. Todėl gebėjimas nustebinti vartotoją, parodyti prekės išskirtinumą, galėtų būti veiksminga priemone vartotojų pritraukimui.  
Nutrinama etiketė ( ang. scratch-off label ) – vienas iš būdų staigmenai sukurti. Fleksografiniu būdu spausdinamoje etiketėje gali būti slepiami/nutrinami ir tekstai,  ir grafikos elementai. 

Skaitmeninė spauda: daugiau laisvės kūrybai

NAUDINGA

Lyginant Indigo spaudos kokybę su kitomis skaitmeninės spaudos technologijomis, ją įvertinome kaip artimiausią flekso spaudos kokybei. Viena pagrindinių kokybiškos spaudos sąlygų – spaudos taško tikslumas. Elektrostatiniu krūviu įkraunami skysti dažai prilimpa tik ten, kur sukuriamas statinis krūvis. Tokiu būdu išgaunama ypatingai tiksli spauda.
Ši inovatyvi technologija leidžia išvengti dažų tryškimo spaudos metu, jų trupėjimo etikečių kirtimo procese ar etiketavimo linijose. Indigo etiketės kaina nepriklauso nuo dizaine numatyto dažų dengiamumo. Dėl to dizaineriai, marketingo specialistai gali kurti laisviau nesibaiminant, kad idėjos realizacija bus per brangi. Dėmesys vartotojui – svarbiausia.

Skaitmeninė spauda: išsaugotas prekės ženklo identitetas

NAUDINGA l UŽSAKYTI PAVYZDĮ

Standartinė
spauda

Flexografija

Pantone
spalvų simuliacija

HP Indigo

CMYK
spauda

HP Indigo

Praktikoje maži tiražai virsta dideliais ir atvirkščiai. Gaminių serijose taip pat figūruoja skirtingų tiražų gaminiai. Mažos ir didelės apimties etikečių tiražus spausdinant skirtingais spaudos būdais, susiduriama su vizualiniais skirtumais. Sutikime, prekių lentynoje skirtingai atrodantys tos pačios serijos gaminiai būtų bet kurio rinkodaros specialisto košmaras.
Suprasdami prekės ženklo svarbą, rinkomės skaitmeninės spaudos technologiją, kuri leistų išvengti ženklesnių skirtumų tarp fleksografinės ir skaitmeninės spaudos, t.y. galėtų simuliuoti pantone spalvas. Indigo bandymai rodo, kad sėkmingai simuliuojama iki 95% pantone spalvų. Toks derinimas leidžia išnaudoti abiejų technologijų privalumus bei išsaugoti prekės ženklo identitetą.

Skaitmeninė spauda padeda laimėti vartotojų širdis

ĮDOMU

Ne paslaptis, kad mažus tiražus spausdinti skaitmena gali būti pigiau ir greičiau nei tradiciniais būdais. Dėl šios priežasties – kaštų mažinimo ir greičio – skaitmeninės spaudos  taikymas praktikoje auga. Bet tikroji skaitmeninės spaudos paskirtis yra adekvačiai reaguoti į sparčiai besikeičiančius vartotojų poreikius. Kūrybiškas jos galimybių išnaudojimas sudaro sąlygas pardavimų didinimui labiau nei kaštų mažinimui.
Galimybė spausdinti mažus tiražus leidžia plėsti vartotojų segmentavimą, kiekvienai tikslinei grupei adresuoti būtent jai skirtą gaminį pagal pomėgius, įpročius ar asmenines savybes. Skaitmeninė spauda leidžia operatyviau reaguoti ir rinkai pateikti produktus, atliepiančius šalies ar pasaulio naujienoms, šventėms, sezonams bei kitiems įvykiams, kurie konkrečiu metu vyksta vartotojų gyvenime.  Suteikdama kūrybinės laisvės produkto dizaineriams ir marketingo specialistams, skaitmeninė spauda leidžia etiketes padaryti komunikavimo su vartotoju priemone pirkimo vietoje, integruoti į marketingines kampanijas ar net tapti jų ašimi. Būtent tai, Marcelo Akierman, teigimu padarė Coca Cola. Kampanijai „Share a Coke“ Europoje buvo pagaminta daugiau nei milijardas skirtingų etikečių, o idėjos realizavimas patikėtas HP Indigo skaitmeninės spaudos technologijai. ( Šaltinis: Digital printing today – Annual Edition 2016 ). 

Lytėjimas stiprina emocinį ryšį su prekiniu ženklu

PRODUKTAS l UŽSAKYTI PAVYZDĮ

Soft touch

Lytėjimo efektas

Sand & Wet touch

Lytėjimo efektai

Paper touch

Lytėjimo efektas

Septyni iš dešimties vartotojų renkasi produktus, kurių įpakavimai turi švelnaus lytėjimo efektą – emocinę įtaką tiriančių neurologinių studijų rezultatais dalinasi Taghleef Industries (Labels and labeling, ISSUE #6, 2016 Gruodis – 2017m. Sausis).
Emocinį ryšį su produktu ar prekės ženklu stiprinti gali padėti lytėjimo efektą suteikiančios etiketės. Priklausomai nuo etiketės dizaino, produkto paskirties, jo tikslinės grupės, fleksografinės spaudos būdu sukuriami apčiuopiami švelnaus lytėjimo, popieriaus, smėlio ar vandens efektai.

Banano pamoka pakuotėms – bestseleriams sukurti

ĮDOMU

Pirmą kartą išgirdus „banano pamoką“ kilo klausimas – nejaugi viskas iš tikrųjų taip paprasta? Juk pakuotės sukūrimas nuo formos modeliavimo, medžiagos parinkimo iki grafinio dizaino ir realizacijos yra nepaprastai sudėtingas procesas, reikalaujantis daug žinių, patirties ir vaizduotės. O gal iš tikrųjų tam, kad sukurti populiariausią pakuotę, jų kūrėjams ir rinkodaros specialistams užtenka prieš akis turėti bananą?
Suprasti banano vertę padeda pakuotės komunikacijos ekspertų įžvalgos apie gerą pakuočių dizainą. Iš tikrųjų, bananas nepasakys, kokią formą, žaliavą, grafinį dizainą pasirinkti konkrečiai pakuotei. Į tokius klausimus atsakyti padės kognityviniai mokslai. Bet bananas „po ranka“ gali priminti kriterijus, kuriuos atitinka gera pakuotė.
Unikalumas: Sukurti pakuotę, kuri būtų tokia unikali ar net taptų ikona – sunkus uždavinys. Jam įgyvendinti prireiks profesionalų komandos ir laiko. Antra vertus, reikiamų klausimų kėlimas gali būti gera pradžia. Klausimų, tokių kaip: kuo mano gaminio pakuotė išskirtinė? Kodėl vartotojai turėtų pamėgti būtent ją? Kas leis vartotojui identifikuoti ir rinktis būtent mano gaminį iš daugelio panašių?
Ergonomika: Ieškant sprendimų naujiems produktams ir pakuotėms, taipogi reikėtų apgalvoti pakuotės tinkamumą produktui paimti, išpakuoti, transportuoti ( įvertinant visą tiekimo grandinę), saugoti. Ar produktą bus galima porcijuoti ? Tai ypač aktualu mobiliam šiuolaikiniam vartotojui pritraukti. Jei produktas gali būti suvartojamas per keletą kartų – ar saugus ir patogus bus jo laikymas vėlesniam naudojimui (pakartotinis uždarymas)?Komunikacija: Informavimas ir komunikavimas – skirtingi dalykai. Atmintin įstrigo pastebėjimas, kad mes gausiai informuojame, bet informacija neparduoda. Kai vis daugiau sprendimų pirkti yra priimami pirkimo vietoje, poreikis integruoti pakuotę į bendrą komunikavimo su vartotoju kontekstą tik stiprėja. Bananas savo komunikaciją irgi turi – kam neteko girdėti/matyti pašmaikštavimų apie paslydimus ant banano žievės? Tad reiktų atsakyti į klausimus: ką apie produktą „kalba“ pakuotė? Kaip jai atliepia išorinės komunikavimo priemonės? Kokią emociją pakuotė sukuria vizualiai ir kokiais lytėjimo efektais galima ją sustiprinti?
Įtraukimas: Produkto patrauklumą gali padidinti išmaniųjų technologijų sprendimai pakuotėse. Banano tinkamumas naudoti matosi iš besikeičiančios spalvos. Ne vartojimo instrukcijoje. Gal ir jūsų pakuotė gali pasižymėti panašiomis „išmaniomis“ savybėmis? Kaip personalizuoti pakuotę, kad kiekvienas pirkėjas rastų būten jam skirtą gaminį pagal jo pomėgius, savybes, gyvenimo būdą? Juk dažnas iš mūsų jaučiame silpnybę specialiai mums sukurtiems gaminiams. Kaip dar pakuote galėtume vartotoją nustebinti, jį sudominti? Pavyzdžiui, sukuriant vartojimo ritualą- banano atidarymas yra puikus ritualo pavyzdys.
Tvarumas: Tikimasi, kad tvarios, žiedinės ekonomikos principų aktualumas tik stiprės. Dėl to, tikėtina, ženkliai augs vartotojų reikalavimas pakuoti gaminius į aplinkai draugiškas pakuotes. Banano „pakuotė“ kaip tik tokia – biodegraduojanti, bet aplinkai draugiški sprendimai tai ir perdirbamos pakuotės, ir daugkartinio naudojimo, ir pagamintos iš antrinių žaliavų. Tam, kad surasti sprendimą, labiausiai tinkantį konkrečiam produktui, teks padirbėti, bet bananas būtinai primins apie poreikį kurti aplinkai draugišką pakuotę. 
Perskaitę sakysite, kad klausimų čia buvo pateikta daugiau nei atsakymų. Tikrai taip. Toks buvo šios publikacijos tikslas. Juk dažnai skubėdami, jausdami rinkos spaudimą, stengiamės reaguoti kaip galima greičiau ir pamirštame kelti klausimus, būtinus pakuotės – bestselerio sukūrimui. Reikalingi klausimai padės gauti reikalingus atsakymus. Pastaruosius surasti padės kūrybinga komanda, jūsų tikslo siekiantys pakavimo partneriai ir, žinoma, patys vartotojai.