Protingas sandėlis

Protingas
sandėlis
Protingas
sandėlis

Atsargų valdymas yra VMI (angl. Vendor Managed Inventory) sprendimas optimaliam Jūsų sandėlio atsargų valdymui. Jo veikimo pagrindas yra dinaminio buferio valdymas pagal E.Goldratt „Apribojimų teoriją“ (TOC- ang. Theory of Constraints“ )

image-1

Minimalios pastangos –
maksimalūs rezultatai

Išmaniąją atsargų ir sandėliavimo sistemą galime įdiegti su minimaliom Jūsų pastangomis. Tam tereikia aptarti jūsų poreikius bei pasirinkti pritaikymo būdą.

image-2

Sukuriame
jums pranašumą

Tai – pirma tokia sistema Lietuvoje, leidžianti optimizuoti sandėlio atsargų judėjimą. Jos pagalba galima sumažinti eikvojimą ne tik žmogiškųjų, bet ir finansinių išteklių bei juos nukreipti į tiesioginės savo veiklos tobulinimą.

image-3

Įdarbintos technologijos

Naudojant „protingo sandėlio“ sistemą žmonėms nebereikia kontroliuoti etikečių ar pakuočių atsargų tam, kad pateikti kartotinį pirkimo užsakymą. Tokiu būdu žmogiškieji resursai gali būti nukreipti vykdyti kūrybinėms, vadybinėms užduotims, kurių technologijos realizuoti negali.

Apskaitos duomenų
perdavimas

Paprasčiausias ir jokių papildomų investicijų nereikalaujantis būdas atsargų valdymo paslaugai užtikrinti yra automatizuotas kasdienių sandėlio likučių duomenų siuntimas iš Jūsų apskaitos sistemos į mūsų atsargų valdymo sistemą.

Judėjimo
fiksavimas

Neturint galimybių iš savo apskaitos sistemos pateikti duomenų apie mūsų tiekiamas prekes, visos mūsų įmonės gaminamos prekės gali būti ženklinamos RFID etiketėmis, jose užkoduojant reikalingą informaciją apie gaminį. Jūsų sandėlyje gali būti integruojama RFID etikečių nuskaitymo įranga, kuri siunčia duomenis apie prekių judėjimą Jūsų sandėlyje į mūsų įmonės duomenų bazę.

Ieškote pakuotės, etiketės ar dangtelio savo produktui?
Rasime Jums geriausią sprendimą